• Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym nowym asortymentem. Wprowadziliśmy sporo nowości zarówno do oferty tkanin garniturowych jak i marynarkowych

     
 

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informację na temat nowych produktów i zmian w naszej ofercie? Zapisz się do naszego biuletynu informacyjnego!
E-mail: 
Interesują mnie:O Nas

Hurtownia tekstyliów Hurtownia materiałów na garnitury Importer materiałów Hurtownia i importer tkanin. Tkaniny odzieżowe, podszewkowe, na garnitury, flausze. Tkaniny marynarkowe, spodniowe, trudnozapalne, techniczne i specjalistyczne

SUBIEKT TEKSTYLIA to nowoczesna i ciągle rozwijająca się firma. Mamy za sobą doświadczenie oraz wiedzę dzięki którym możemy spełniać oczekiwania naszych klientów.

Możemy poszczycić się najwyższa jakoscia oferowanych tkanin wyselekcjonowanych zgodnie ze światowymi trendami mody oraz szczególną wrażliwością na potrzeby klienta.

 

Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i podążamy za rosnącymi wymaganiami naszych kontrahentów stale podnosząc poziom naszych kompetencji . 

Pozostawiamy Państwu do dyspozycji naszą wiedzę, determinację i profesjonalizm – cechy które umożliwią zbudowanie trwałej i stabilnej współpracy z naszymi partnerami w biznesie. 

Zapraszam do współpracy,
Andrzej Ciupiński